TATRMANI

ŘEZBÁŘSKÝ SEMINÁŘ

ŘEZBÁŘSKÝ SEMINÁŘ
Sudoměřice u Bechyně 14. – 22. červenec 2018

DIVADLO NA NÁVSI třináctým rokem pokračuje v realizaci divadelní dílny pro amatéry všech zaměření i směřování. Projekt se skládá z Divadelního semináře, který vede doc. Mgr. Karel Vostárek, a víkendové divadelní přehlídky. 

Letošním řezbářským seminářem chceme navázat na seminář v roce 2017. Tématem již nebude pouze marioneta, ale scénický objekt.  

Seminaristé budou vedeni od výběru vhodného dřeva přes jeho základní zpracování a opracování, řezbářské techniky, až po finální opracování povrchu. Na práci zajistíme dřevo, potřebné spojovací materiály, prostor a v omezeném množství základní nářadí. – V ideálním případě bude seminarista pracovat vlastními řezbářskými dláty a řezbářským nožem. (Nemá-li je, půjčíme.) Každý seminarista si sebou přiveze vlastní výtvarný návrh objektu na papíře (i letos to může být loutka), aby měl z čeho vycházet při navrhování technologie.

Cena semináře je 4.000,- Kč. Cena zahrnuje nocleh ve společných prostorách ve vlastím spacáku, celodenní stravu, základní vybavení pracovního prostoru a lektorné.

Druhý, závěrečný víkend semináře bude naplněn programem divadelní přehlídky Divadlo na návsi a řemeslným jarmarkem.
 

Přihlásit se, nebo získat více informací je možné:

e-mailem na adresu:  tatrmani@sudomerice.cz

nebo telefonicky na těchto číslech:
Petra Brůčková - 732 705 106
Jan Brůček        - 608 822 682

nebo dopisem na adresu:

o.s.Tatrmani
Sudoměřice u Bechyně 30
391 72

ŘEZBÁŘSKÝ SEMINÁŘ

 

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
divadlo-na-navsi-plakat116346969.pdf 386 Kb
scenicky-objekt-rezbarsky-seminar-2018.pdf 1408.2 Kb